II Niedziela Adwentu (06.12.2020r.)

• Bezimienna na kościół – 5000zł.,
    • KGW „Uninianki” i „Goździczanki” oraz Sylwia Zuchniak – cukierki dla dzieci,
    • Przemek Szulc – statyw do telefonu, dzięki któremu będziemy mieli możliwość transmitowania Mszy Św. rekolekcyjnej drogą internetową,
    • Osoby z parafii – za zaangażowanie, by te osoby, które nie będą mogły z różnych powodów fizycznie uczestniczyć w rekolekcjach, miały możliwość przeżywania tego świętego czasu za pośrednictwem fecebooka. Będą transmitowane msze: dzisiaj o godz. 11.00 i jutro o godz. 18.00.
    • produkty spożywcze.
  • Dzisiaj po mszach zbiórka ofiar do puszek jako pomoc „Kościołowi na Wschodzie”. Od godz. 14.30 odwiedziny osób chorych z posługą sakramentalną.
  • Jutro dzień spowiedzi rekolekcyjnej. Proszę o roztropność w wyborze godziny Mszy Świętej. Uczniów naszej szkoły zapraszam na godz. 16.00. Proszę rodziców o umożliwienie i zmobilizowanie swoich dzieci do uczestnictwa w rekolekcjach.
  • We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 11.00 Godzinki do NMP, następnie Msza Święta a po niej wystawienie Naj. Sakramentu i „Godzina Łaski”. Na spotkanie zapraszam wspólnotę Wieczernika Maryi, siostry i braci z Kół Żywego Różańca. Tego dnia przynieśmy Maryi róże, które ustawimy przed Jej figurą.
  • Poświęcenie medalików dla dzieci klasy trzeciej i nie tylko …
  • Za tydzień po mszach zbiórka ofiar do puszek na paczki świąteczne dla osób ubogich z naszej parafii.