Podziękowanie

My, rodzice Antosia Szarka, Joanna i Tomasz, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim i każdemu z osobna za modlitwę w intencji naszego syna. Dziękujemy za wsparcie duchowe i materialne w tak trudnych dla nas i naszej rodziny chwilach.
Wyrażamy wdzięczność ofiarodawcom. Ten bardzo hojny Wasz dar będzie przeznaczony na rehabilitację, aby syn nasz mógł powrócić do zdrowia i pełnej sprawności. Antoś jest silnym chłopcem, jak już pokazał walcząc o swoje życie. Nadal jednak potrzebuje naszej modlitwy, więc nie ustajemy my sami i ciągle o nią prosimy w intencji naszego syna.
Za hojność serca niech Pan Bóg wszystkim stokrotnie wynagrodzi.

XXI Niedziela Zwykła (21.08.2022r.)

• sprzątania kościoła – rodziny: Zdzisława Przybysza i Radosława Wielgosza,
    • jubilaci Wiesława i Mirosław Belkiewicz – cukierki dla dzieci,
    • Władysław Szarek i Wiesław Mikulski – prace przy kościele.
  • Zapowiedź przedślubna: Piotr Szostak, kaw. zam. w Krystynie par. Podwyższenia Św. Krzyża w Miętnem Agata Rejnik, panna z naszej parafii (II).
  • W sobotę, 27 sierpnia, pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się do p. Janiny Krzyśpiak.
  • W tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. NMP Królowej; we środę – święto św. Bartłomieja Ap.; w piątek – ur. NMP Częstochowskiej /tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych/; w sobotę – wsp. św. Moniki.
  • Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na bieżące sprawy gospodarcze.
  • Za dwa tygodnie,4 września, o godz. 14.00 uroczystości patriotyczno-religijne w Lesie Unińskim. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Prałat Edmund Szarek. Prośmy Pana Boga o dobrą pogodę.
  • W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Jacka Muchy, Krzysztofa Mikulskiego i Zbigniewa Mikulskiego.