III Niedziela zwykła (22.01.2023r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Bożeny Kiełbasa, Dariusza Przybysza i Marcina Mikulskiego.
  • W tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. św. męczenników z Pratulina, Wincentego Lewoniuka i towarzyszy; we wtorek – wsp. św. Franciszka Salezego, bpa i dra kościoła; we środę – święto nawrócenia św. Pawła Ap.; w czwartek – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów; w sobotę – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dra kościoła.
  • Za tydzień na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci kl. III i ich rodziców. Po Mszy spotkanie przed I spowiedzią i komunią świętą.
  • W najbliższym tygodniu, gdyby zaistniała potrzeba posługi duszpasterskiej, proszę zgłaszać się do kancelarii parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie.
  • W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania naszego kościoła rodziny: Piotra Miętusa, Bartłomieja Szczęśniaka, Sławomira Kurka, Łukasza Salamończyka i Bogdana Salamończyka.