Wniebowstąpienie Pańskie (21.05.2023r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Marka Gałązki, Krystyny Mikulskiej i Andrzeja Migasa,
    • Marek Bogusz – prace w kościele,
    • Grzegorz Latuszek i jego rodzice – cukierki dla dzieci,
    • Agnieszka Pilak – kwiaty do kościoła.
  • Zapowiedź:
    • Adam Szczęśniak, kawaler z parafii św. Anny w Zwoli Poduchownej i Joanna Kurek, panna z naszej parafii (III),
    • Łukasz Kondej, kaw. z naszej parafii i Martyna Bożena Rybicka, panna zam. w Łaskarzewie, parafii Podwyższenia Krzyża Świętego (I).
  • We wtorek o godz. 18.00 spotkanie przygotowujące do I spowiedzi i komunii św.
  • W tym tygodniu: w środę – wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych; w piątek – wsp. św. Filipa Nereusza, prezbitera.
  • Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to jednocześnie zakończenie okresu wielkanocnego. O godz. 14.00 procesja poświęcenia pól.
  • To także ostatnia niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na bieżące sprawy gospodarcze.
  • Wójt Gminy Górzno oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Górznie zapraszają na Ekologiczny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 28 maja. Początek o godz. 15.00. Szczegóły na plakacie.
  • Wójt Gminy Górzno, Dyrektor i Społeczność Szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Uninie zapraszają Absolwentów, byłych Pracowników szkoły i Całą Społeczność Unina, Goździka i Unin-Kolonii na uroczystośc 150-lecia Szkoły w Uninie, która odbędzie się 2 czerwca. O godz. 9.30 Msza św. w kościele, o 11.00 oficjalna część w szkole.
  • Można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.
  • W piątek na godz. 18.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Cezarego Kurka, Krzysztofa Zuchniaka i Heleny Sitek.