OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.03.2024

• W poniedziałek Wielkanocny taca na KUL i Szkoły Katolickie w diecezji.
  • Nowenna do Miłosierdzia Bożego w święta będzie po Mszy św. o godz. 11.00 i 11.30 w pozostałe dni o godz. 15.00.
  • I czwartek miesiąca modlitwa o powołania w Kościele i Msza św. o godz.18.00.
  • I piątek miesiąca Msze św. do Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.00. W piątek nie ma wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  • I sobota Msza św. o godz. 7.30 i nabożeństwo I sobotnie.
  • I Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 procesja Eucharystyczna.
  • W najbliższą niedzielę Święto Miłosierdzia zapraszam na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.
  • Do sakramentalnego małżeństwa przygotowują się Jakub Nowicki kawaler i Martyna Paulina Brych panna, oboje z naszej parafii
  • Dziękujemy za dekorację kościoła: Danuta i Marek Bogusz, Ania Mikulska, Wiesław Mikulski, Maria i Władysław Szarek, Iwona Sitek, Przemysław Bogusz, Piotr Szarek, Elżbieta Przybysz.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Zenona Teperka, Mateusza Branewskiego i Mariana Trzmiel.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziny. Marka Włodarczyka, Łukasza Świesiulskiego, Łukasza Juźwiaka.
  • Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego i osobom zbierającym. Katarzynie Duchna, Zofii Duchna i Zuzannie Juźwiak – 400 zł.
  • W piątek adorowaliśmy nowy krzyż, który teraz wisi w przedsionku kościoła. Ten krzyż został ufundowany dla naszej parafii przez Jolantę i Pawła Kępka. Darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Bardzo dziękuję za liczny udział w Triduum Paschalnym. Składam serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie i dekorację kościoła. Za dary przy poświęceniu pokarmów. Dziękuję P. Organiście i całemu chórowi parafialnemu który śpiewem ubogacał, inicjował przeżywaną liturgię Wielkiego tygodnia. Lektorom czytającym Boże Słowo, psałterzystom. Dzieciom, służbie liturgicznej.Druhom strażakom z Unina i Goździka za czuwanie przy Grobie Pańskim oraz udział w uroczystościach paschalnych.
  • Elektrośmieci możemy składać za śmietnikiem na podwórku plebanii. Odbiór elektrośmieci będzie 6 kwietnia w sobotę o godz. 9.00.