II Niedziela Wielkiego Postu (05.03.2023r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Daniela Saganka, Krzysztofa Włodarczyka i Łukasza Kosiorka,
    • Władysław Szarek i Wiesław Mikulski – prace na cmentarzu,
  • Zapowiedzi przedślubne:
  • Robert Kryczka, kawaler zam. w Goździku, z naszej parafii i Beata Teresa Rybarczyk , panna zam. w Garwolinie, parafii MB Częstochowskiej (I).
  • W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci kl. 3. Podczas Eucharystii poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa.
  • We środę Dzień Kobiet, pamiętajmy o dobrym słowie i modlitwie. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00. Po Eucharystii spotkanie Wieczernika Maryi.
  • Osoby, które mają groby swoich bliskich przy nowej alejce na cmentarzu, proszę o regulowanie należności finansowych za ułożenie kostki.
  • W najbliższych dniach skarbnicy będą zbierali ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.
  • W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania rodziny: Ewy Kosiorek, Krzysztofa Prudzyńskiego i Tadeusza Mikulskiego.