III Niedziela Wielkiego Postu (07.03.2021r.)

• Sprzątanie kościoła – rodzina Tomasza Szarka, Ryszard Majewski,
  • Jutro Dzień Kobiet. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00 wszystkie kobiety a także mężczyzn, którzy w intencji swoich niewiast będą prosić Pana Boga.
  • W piątek po Drodze Krzyżowej będą rozprowadzane baranki wielkanocne i świece w kształcie paschalików.
  • Za tydzień po mszach zbiórka do puszek na kwiaty do grobu Pana Jezusa.
  • Dyrektor oraz Nauczyciele Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Uninie serdecznie dziękują mieszkańcom Unina i Goździka za udział w zbiórce elektrośmieci. Zebrano 2618 kg, co daje w przeliczeniu kwotę 392zł. 70gr. Kwota ta będzie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego dla uczniów.
  • Za dwa tygodnie rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Przewodniczył im będzie Ks. Michał Wawerski, wikariusz par. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Rekolekcjonistę i całą naszą parafię ogarniajmy osobistą modlitwą.
  • W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła następujące rodziny: nr 32 –Zbigniew Majewski, 33 – Leszek Poszytek, 30 – Andrzej Grochulski.