IV Niedziela Wielkanocna (25.04.2021r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Mieczysław Mikulski, Ewa Mikulska, Łukasz Mikulski, Agnieszka Żak,
    • Oliwia Piesio – cukierki dla dzieci,
  • Nowenna dla kandydatów przed sak. bierzmowania: poniedziałek i wtorek – 17.30, środa – 17.00.
  • We wtorek na godz. 18.15 zapraszam świadków bierzmowania, natomiast o godz. 19.00 spowiedź przed sakramentem bierzmowania.
  • We środę o godz. 18.00 zapraszam do sprzątania naszego kościoła rodziców i kandydatów do bierzmowania.
  • We czwartek o godz. 17.00 eucharystia sprawowana przez Ks. Bpa, w czasie której będzie udzielony sakrament bierzmowania.
  • W tym tygodniu I sb. i I ndz. miesiąca.
  • W sobotę początek miesiąca maryjnego. Porządek nabożeństw majowych: niedziele i święta – po Mszy o godz. 9.00, w soboty – po 7.30, pozostałe dni – po 17.00.
  • W następny poniedziałek Ur. Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki Polski.
  • W związku z tą uroczystością oraz Dniem Flagi Narodowej (2 maja), zachęcam i proszę o udekorowanie domów flagami państwowymi i maryjnymi (biało-czerwone, biało- niebieskie lub żółto-białe).
  • W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: nr 19 – Urszula Poszytek i Wojciech Poszytek.