OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.02.2024

• Nowenna do Św. Rodziny w środę o godz. 18.00.
  • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Łukasza Karbowskiego, Przemysława Szeląga, Jarosława Mikulskiego.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziny: Daniela Teperka, Adama Ziółka i Krzysztofa Mikulskiego.
  • Dziękujemy wszystkim darczyńcom cukierków dla dzieci.
  • Kongres będzie w Gończycach dnia 2 marca. Proszę zgłaszać się do zelatorki parafialnej P. Krzyśpiak.
  • Tace i zbiórki do puszek na Misje, Caritas oraz inne opłaty dziekańskie i kurialne zostały przekazane w wysokości 10 292 zł.
  • Na stan finansów naszej parafii składają się ofiary na tacę, składki roczne od rodzin naszej parafii, z Lasu Unińskiego oraz kolędy. Po zapłaceniu należności wynikających z funkcjonowania parafii na dzień 31 stycznia 2024 na koncie parafialnym wynosi 84 142 zł.
  • W przedsionku kościoła na nowym stojaku na gazety: Leżą gazety i czasopisma: „Echo Katolickie”, „Trwajcie w miłości”, „Mały Promyczek”, Promyczek dobra” oraz wiele innych. Bardzo proszę zabrać te czasopisma do domów i skorzystać z ich treści. Bardzo proszę podzielić się opinią szczególnie czasopism dla dzieci.
  • W zakrystii są baranki wielkanocne po 10 zł., paschaliki po 10 zł., świece po 20 zł.
  • Za zakrystią jest już czynna toaleta z której można korzystać jeśli będzie taka potrzeba w czasie Mszy św. lub nabożeństw.
  • Wszystkim Jubliatom, Solenizantom, Gościom i Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.