OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.07.2023

• Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom Edyty Mikulskiej i Damiana Wielgosza.
  • W tym tygodniu prosimy w sobotę od godz. 9.00 o sprzątanie kościoła rodziny: Grzegorza Lewandowskiego, Marii Wielgosz oraz Ewy Jankowskiej
  • W najbliższych dniach skarbnicy przejdą po parafii i będą zbierać pieniądze na fanty w uroczystości religijno- patriotycznej w pierwszą niedzielę września. Jeśli byłyby osoby chętne włączyć się w organizację to zachęcamy do udziału np. przygotowanie ciasta lub inne. Koszt fanta będzie 20 zł.
  • Pielgrzymkowa grupa Nr 4 z garwolińskiej kolegiaty poszukuje muzycznych aby służyć pątnikom na szlaku pielgrzymki.
  • Dnia 3 sierpnia wyruszy na pątniczy szlak do tronu Matki i Królowej Grupa 4 dawna 7A z kolegiaty garwolińskiej. Zapisy na pielgrzymkę w dniach 1-2 sierpnia w godzinach 17.00 – 19.00 przy kancelarii parafialnej. Zdawanie bagażu 2 sierpnia. We czwartek 3 sierpnia o godz. 6.30 Msza św. w kolegiacie i wymarsz grupy 4 i 5.
  • Apostolstwo Trzeźwości zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej dnia 5 sierpnia o godz. 16.00. Pielgrzymka wyruszy z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie.
  • W tym tygodniu Kościół wspomina:
    • W poniedziałek – Św. Kingę,
    • we wtorek – Św. Jakuba Ap i Św. Krzysztofa,
    • w środę Św. Joachima i Annę rodziców N. M. P. W tym dniu szczególnie módlmy się za babcie i dziadków.
    • W sobotę wsp. Św. Marty, Marii i Łazarza.