OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.03.2024

• Do sakramentalnego małżeństwa przygotowują się Jakub Nowicki kawaler i Martyna Paulina Brych panna, oboje z naszej parafii
  • Odwiedziny chorych w poniedziałek od. godz. 9.30. Zapisy w zakrystii.
  • Spotkanie grupy czytającej w kościele w poniedziałek o godz. 18.30.
  • W Wielką Środę po Mszy św. godz. 18.00 zapraszamy młodzież oraz osoby chętne o pomóc w dekorowaniu kościoła na święta.
  • Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do miejsca przechowania. Adoracja do godz. 21.00.
  • Wielki Piątek jest dniem pokuty w którym obowiązuje wszystkich post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  • Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00. Podczas adoracji Krzyża składamy ofiary na bazylikę Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Po zakończeniu liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego. Adoracja do godz. 22.00.
  • Wielka Sobota. Błogosławieństwo pokarmów: o godz. 9.00 w kościele, o 10.00 w Domu Ludowym w Goździku i o 11.00 w kościele. Przy okazji święcenia pokarmów możemy złożyć dary dla kleryków seminarium (kurze jaja lub inne dary). Po błogosławieństwie pokarmów o godz. 9.00 i 11.00 można skorzystać ze spowiedzi świętej.
  • Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła rodziny: Zenona Teperka, Mateusza Branewskiego i Mariana Trzmiel o godz. 11.30.
  • Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  • Liturgia Wigilii paschalnej o godz. 19.00. Przynosimy świece które będziemy zapalać w czasie liturgii.
  • Zapraszamy druhów strażaków z Unina i Goździka na adorację Pana Jezusa.
  • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
  • Procesja Rezurekcyjna o godz. 6.00. Prosimy o czynne włączenie się w procesję dzieci do sypania kwiatków, młodzieży i dorosłych do chorągwi. Druga Msza św. będzie o godz. 11.00.
  • Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w rekolekcjach. Dziękuję za wiktuały dla księży na rekolekcje. Za wszelką pomoc w rekolekcjach.
  • Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Elżbieta Rejnik – 710 zł, Iwona Sitek i Anna Mikulska – 640 zł., Adam Korgul – 400 zł, Joanna Zając i Anna Mikulska – 430 zł.
  • Serdeczne Bóg zapłać za ofiary z racji sprzedaży palm – 1500 zł.
  • We wtorek w kolegiacie tzw. „Noc konfesjonałów” od godz. 19.00 – 22.00.