Uroczystość Najświętszej Trójcy (30.05.2021r.)

• sprzątanie kościoła – rodziny: Jana Płockiego, Tomasza Mikulskiego i Ryszarda Mikulskiego,
    • rodzice Amelii Paziewskiej – cukierki dla dzieci,
    • Koło Różańcowe p.w. Świętej Rodziny zel. Danuty Bogusz – cukierki dla dzieci na Dzień Dziecka,
    • Elżbieta Poszytek – uszycie i ofiarowanie flag państwowych, maryjnych i papieskich,
    • Produkty spożywcze.
  • We wtorek – w Dniu Dziecka – zapraszam wszystkie dzieci na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30 i następnie Mszę św. w ich intencji.
  • Tego dnia, po Mszy św. w intencji dzieci, spotkanie przed I komunią św. Następne spotkania – we środę o godz. 17.30 i w piątek po Mszy św. o godz. 17.45.
  • Spowiedź przed I komunią św. w sobotę o godz. 10.00.
  • Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Bardzo proszę, aby w tej Mszy św. umożliwić uczestnictwo dzieciom i ich najbliższym. W kościele będą tylko najbliżsi dzieci pierwszokomunijnych. Pozostałe osoby proszę, aby pozostały poza kościołem.
  • We czwartek ur. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po mszy o godz. 9.00 procesja do czterech ołtarzy. Proszę o przygotowanie ołtarzy tak, jak w latach ubiegłych oraz czynne włączenie się w procesję osób dorosłych i dzieci.
  • Proszę o udekorowanie naszych mieszkań – jako znak, że w tym domu oczekujemy na Niego.
  • Tego dnia można zyskać odpust zupełny za udział w uroczystym śpiewie „Przed tak wielkim Sakramentem”.
  • W tym tygodniu I czw., I pt., I sb. i I ndz. miesiąca.
  • We środę na godz. 19.00 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Zbigniewa Pasika, Daniela Przybysza.
  • Do wieczności odszedł śp. Zbigniew Korgól. Nabożeństwo pogrzebowe we wtorek – o godz. 11.00 Msza św., wcześniej modlitwa za zmarłego w kościele. Wieczny odpoczynek … .