Wniebowstąpienie Pańskie (16.05.2021r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Jana Mikulskiego, Dominika Mikulskiego, Edyty Mikulskiej,
    • Produkty spożywcze.
  • Zapowiedź: Dawid Kowalczyk, kawaler z Goździka i Marta Wolszczak, panna z Oblina, par. Wniebowzięcia NMP w Maciejowicach (I).
  • Dzisiaj o godz. 13.30 – w Goździku od strony Przykór – rozpocznie się procesja poświęcenia pól. Zmiana podyktowana jest prośbą organizatorów wyścigu kolarskiego zaplanowanego na przyszła niedzielę, którego trasa będzie przebiegała przez nasze miejscowości.
  • W związku z tym wydarzeniem, za tydzień Msze Św. będą odprawiane o godz. 8.30 oraz 10.00. Nowenna do Męczenników Podlaskich o godz. 8.15.
  • Poprzez nowennę do Ducha Świętego przygotowujemy się do Ur. Zesłania Ducha Świętego. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego – jest to jednocześnie zakończenie okresu wielkanocnego.
  • W sobotę na godz. 9.30 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: 11A – Damian Wielgosz, 10A – Grzegorz Wielgosz, 10 – Grzegorz Lewandowski.