X Niedziela Zwykła (06.06.2021r.)

• sprzątanie kościoła – rodziny: Zbigniewa Pasika i Daniela Przybysza,
    • rodzice dzieci I komunijnych – sprzątanie kościoła w dniu wczorajszym, dekoracja kościoła, cukierki dla dzieci oraz dar ołtarza,
    • jubilaci: Maria i Grzegorz Wielgosz – cukierki dla dzieci,
    • chór parafialny – oprawa Mszy św. uroczystość Bożego Ciała,
  • Procesja w Oktawie Bożego Ciała po Mszy o godz. 17.00. Zapraszam serdecznie.
  • W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji błogosławieństwo wianków, dzieci i matek w stanie błogosławionym.
  • W piątek ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Po Mszy o 7.30 litania Loretańska do NMP.
  • W sobotę na godz. 11.00 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Marka Tobiasza, Jana Mikulskiego i Rafała Gawrysia.