XXII Niedziela Zwykła (28.08.2022r.)

• sprzątania kościoła – rodziny: Jacka Muchy, Krzysztofa Mikulskiego, Piotra Mikulskiego i Zbigniewa Mikulskiego,
    • Elżbieta Przybysz – dekoracja dożynkowa,
    • panowie, którzy pomagali przy położeniu krzyża misyjnego,
    • osoby reprezentujące naszą parafię na spotkaniu Kół Żywego Różańca w Leśnej Podlaskiej,
    • osoby zbierające ofiary na fanty do lasu i ofiarodawcy: Elżbieta Rejnik i Maria Szarek, Magdalena Kucharska i Agnieszka Kurek, Jacek Tkaczyk i Cezary Kurek.
  • Zapowiedzi przedślubne:
    • Piotr Szostak, kaw. zam. w Krystynie par. Podwyższenia Św. Krzyża w Miętnem Agata Rejnik, panna z naszej parafii (III),
    • Dominik Paryszek, kaw. zam. w Przykorach, parafii Nawiedzenia NMP w Miastkowie Kościelnym i Patrycja Wróblewska, panna z naszej parafii (I).
  • W tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela; w sobotę – wsp. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • I czw., I pt., I sb. i I ndz. miesiąca. We czwartek na 18.00 zapraszam na wspólną modlitwę o powołania i za powołanych. Adoracja Najświętszego Sak. do godz. 20.00.
  • W sobotę po Mszy św. o godz. 7.30 nabożeństwo I-sobotnie.
  • Za tydzień, ze względu na spotkanie w Lesie, procesji po Mszy o godz. 9.00 nie będzie. Zapraszam na nasze spotkanie religijno-patriotyczne, które w przyszłą niedzielę rozpocznie się w lesie o godz. 14.00.
  • We czwartek o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego.
  • Od przyszłego tygodnia Msze św. w niedziele i święta o godz. 9.00 i 11.00.
  • W sobotę na godz. 9.30 do sprzątania kościoła proszę rodziny: Beaty Kot, Dariusza Wielgosza i Mieczysława Nowickiego.