XXVII Niedziela Zwykła (02.10.2022r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny Hanny Płatek, Marianny Parzyszek i Elżbiety Ulinowicz,
    • Dekoracja Maryjna na miesiąc październik,
    • Anna Mikulska – materiały na klęczniki oraz pokrowce na figury,
    • Agnieszka Pilak – kwiaty do kościoła.
  • W tym tygodniu: we wtorek – wsp. św. Franciszka z Asyżu; we środę – wsp. św. Faustyny Kowalskiej; w piątek – wsp. NMP Różańcowej/I pt. miesiąca/.
  • W I czw. o godz. 18.00 Msza Św. i wspólna modlitwa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o nowe powołania do służby w kościele oraz za powołanych. Zapraszam szczególnie siostry i braci z Kół Różańcowych, Kół Rodziców za Dzieci i Dzieci za Rodziców, osoby modlące się w apostolacie „Margaretka” oraz we wspólnocie Wieczernika Maryi; adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  • W sobotę na godz. 9.30 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Stanisława Szeląga, Ewy Golba i Teresy Brych.
  • Do wieczności odeszła śp. Genowefa Latuszek. Wieczny odpoczynek … .