XXXII Niedziela Zwykła (08.11.2020r.)

• Podziękowania za produkty spożywcze.
  • Dzisiaj Dzień Solidarności z kościołem prześladowanym. Po mszach zbiórka ofiar do puszek.
  • We środę 102 rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Zapraszam na godz. 10.00 na Mszę Św. w intencji Ojczyzny. Proszę o udekorowanie domów flagami państwowymi.
  • W tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora kościoła; we środę wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; we czwartek wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika, patrona naszej diecezji; w piątek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich.
  • Za tydzień po Mszy Św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic w różach i kołach różańcowych.
  • Za tydzień Msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 12.15.
  • W ostatnich dniach do wieczności odszedł, pochodzący z naszej parafii, Paweł Przybysz. Wieczny odpoczynek … .