I Niedziela Adwentu (29.11.2020r.)

• Władysław Szarek i Wiesław Mikulski – roznoszenie opłatków,
    • ofiary za opłatki – 3477zł.,
    • produkty spożywcze.
  • Rozpoczęliśmy okres Adwentu – czas przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Roraty w naszej parafii we środę i w sobotę. O godz. 7.00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP a następnie Msza św. Zapraszam wszystkich, od najmłodszych do najstarszych. Proszę o przynoszenie lampionów lub świec.
  • Kandydaci do bierzmowania w ciągu najbliższego tygodnia zobowiązani są do zaliczenia kolejnej partii materiału.
  • W tym tygodniu I czw. I pt. i I sb. i I ndz. miesiąca. We czwartek zapraszam na Mszę o godz. 18.00, by wspólnie modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  • Za tydzień początek rekolekcji w naszej parafii.
  • Ks. Mariusza – rekolekcjonistę i całą naszą parafię polecajmy Panu Bogu. Od godz. 14.00 z posługą sakramentalną odwiedzimy osoby chore w naszej parafii. Proszę zgłaszać w zakrystii osoby, które nie mają niepokojących objawów. Proszę o zrozumienie naszej sytuacji – chcemy móc sprawować sakramenty św. w czasie Adwentu i podczas świąt.
  • Za tydzień także „Niedziela pomocy Kościołowi na Wschodzie”. Po mszach zbiórka ofiar do puszek.
  • Za dwa tygodnie po mszach będą zbierane do puszek ofiary na paczki świąteczne dla osób ubogich z naszej parafii.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Irena Przybysz i Stanisław Zarzycki. Wieczny odpoczynek … .