OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02.2024

• W środę nowenna do Św. Rodziny o godz. 18.00.
  • W najbliższą niedzielę Światowy Dzień Chorego w związku z tym zapraszamy chorych na Mszę św. o godz. 11.30 podczas której będzie błogosławieństwo Lourdzkie.
  • Spotkanie z kandydatami do bierzmowania za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30.
  • Dziękujemy kandydatom do bierzmowania i ich rodzicom którzy wczoraj rozebrali szopkę, choinki i wszystkie dekoracje świąteczne oraz posprzątali kościół.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę od godz. 9.00 prosimy rodziny: Grzegorza Brych, Ryszarda Szeląg i Krzysztofa Kuber.
  • Duszpasterstwo Rodzin organizuje w Siedlcach „Tydzień Małżeństw” od 7 – 14 lutego. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej będzie w Gończycach dnia 2 marca w godz. 10.00 – 15.00. Zaproszeni są zelatorzy, członkowie Kół Żywego Różańca oraz chętni. Koszt materiałów i agapa wynosi 15 zł. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do parafialnej zelatorki P. Janiny Krzyśpiak do 25 lutego.
  • Bezpłatne komputerowe badanie wzroku dnia 29 lutego w godz. 10.00 – 11.00 przy Urzędzie Gminy w Górznie będzie OPTO-BUS. Zapisy pod nr. 690 070 902. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • Wszystkim jubilatom, solenizantom, gościom i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.01.2024

• Nowenna do Św. Rodziny w środę o godz. 18.00.
  • W tym tygodniu I czwartek Msza św. o godz. 18.00 zapraszam na wspólną modlitwę o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Poświęcenie gromnic podczas Mszy świętych o godz. 9.00 i 18.00. Dzień Życia Konsekrowanego – taca na zakony klauzurowe w diecezji. Po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu Litania do Serca Pana Jezusa z racji I piątku miesiąca. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość osobistej adoracji oraz skorzystania ze spowiedzi świętej. O godz. 17.45 Nabożeństwo I piątku miesiąca
  • W sobotę po Mszy o godz. 7.30 nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Sławomir Ziółek, Krzysztof Owczarczyk, Mirosław Talarek, Waldemar Suchecki.
  • W sobotę od godz. 9.00 prosimy do rozebrania szopki, choinek i sprzątania kościoła kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  • W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświecenie książeczek do nabożeństwa dzieciom klas III przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z dziećmi i rodzicami.