OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.02.2024

• Dzisiaj niedziela pomocy kościołowi w świecie „Ad gentes” – zbiórka do puszek.
  • Nowenna do Św. Rodziny w środę o godz. 18.00.
  • I Piątek miesiąca Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. W tym czasie możliwość spowiedzi. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.45.
  • I Sobota miesiąca Msza św. o godz. 7.30 a po niej nabożeństwo I Soboty.
  • W najbliższą niedzielę I niedziela miesiąca.
  • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  • Modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny w każdą niedzielę o godz. 11.00.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Daniela Teperka, Adama Ziółka i Krzysztofa Mikulskiego i Anny Mikulskiej.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziny: Krzysztofa Osiaka, Miesława Mikulskiego i Tomasza Bogusza.
  • Dziękujemy wszystkim darczyńcom cukierków dla dzieci.
  • Za ogrzewanie kościoła za grudzień 2023 r. opłata wynosi 4554 zł.
  • Kongres Różańcowy w Gończycach w sobotę od godz. 10.00.
  • Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego dla rodziców mających dzieci od 15 do 20 roku życia odbędą się w niedzielę 03.03. w Sali pod kościołem Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie w godz. 16.00 – 18.00. Wstęp wolny.
  • Katechezy przedmałżeńskie odbędą się w parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie w dniach 12-13-14 kwietnia. Zapisy pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej Kolegiaty.
  • Wszystkim Jubilatom, Solenizantom, Gościom i Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.