„Bo jest w kościołach katolickich taka Moc, która w ciszy tabernakulum porządkuje nasze serca, zespala je i krzepi, dodając otuchy do dalszego życia.” Kar. Stefan Wyszyński

W ostatnich dniach w naszym kościele zostało zamontowane nowe tabernakulum, które zostało sprowadzone z Włoch dzięki staraniom poprzedniego proboszcza ks. kan. Andrzeja Siedlanowskiego.W niedzielę 27 sierpnia na Mszy św o godz. 10.00 ks proboszcz Jacek Owsianka pobłogosławił, okadził i poświęcił nowe tabernakulum aby po Komunii świętej złożyć Ciało Pańskie do nowego tabernakulum.Dziękujemy serdecznie fundatorom za ten dar dla naszej parafii.

❤
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby
Brak dostępnego opisu zdjęcia.