OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.09.2023

• Zapowiedź przedślubna: Wojciech Płatek kawaler zamieszkały w Uninie naszej parafii i Ewelina Narojczyk panna zamieszkała w Łaskarzewie parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Łaskarzewie.
  • Dzisiaj dzień imienin Ks. Biskupa Grzegorza Suchodolskiego. Ogarniajmy naszą modlitwą szanownego solenizanta.
  • W piątek – Święto Narodzenia NMP/Matki Bożej Siewnej. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 poświęcenie ziarna zbóż do zasiewów.
  • W najbliższą niedzielę o godz. 8.30 modlitwa wypominkowa za zmarłych.
  • W przeszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie plecaków dzieci klasy pierwszej. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z dziećmi klasy trzeciej i ich rodzicami w ramach przygotowania do pierwszej spowiedzi i komunii św. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 chrzest dzieci.
  • Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła Rodzinom Ewy Rychlica, Krzysztofa Mikulskiego i Burno.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziny: Elżbiety Poszytek, Piotra Basak i Michała Krzyśpiak.
  • W najbliższą niedzielę w Markowej beatyfikacja Rodziny Ulmów którzy oddali życie za Żydów, których przechowywali od zagłady.
  • Dnia 10 września spotkanie pielgrzymkowe gr. 4 w Kolegiacie w Garwolinie o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie w auli Liceum Katolickiego.
  • Dnia 16 września w Miętnem będą Dożynki premierowskie. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 12.00 następnie obrzęd dożynkowy. W programie występy zespołów ludowych, degustacja potraw i występy artystyczne.
  • Zbiórka elektrośmieci od 1 – 24 września na placu przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Uninie.
  • Wszystkim solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.