OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.09.2023

  • Dzisiaj w kościele w Polsce rozpoczyna się tydzień wychowania chrześcijańskiego. Pamiętajmy w modlitwach o tych którzy przekazują wiedzę i wiarę młodemu pokoleniu.
  • W najbliższą niedzielę kwadrans przed Mszą św. czytanie Pisma Świętego. Prosimy o zgłaszanie się osób chętnych aby czytać Słowo Boże. Po Mszy św. o godz. 11.00 zmianka różańcowa.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Elżbiety Poszytek, Piotra Basak i Michała Krzyśpiak. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Unina za sprzątanie kościoła w ostatnim czasie.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców Gożdzika rodziny: Dariusza Jarząbka, Edwarda Parzyszka i Piętka.
  • W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy uroczystości w Lesie Unińskim pragnę podziękować wszystkim za zorganizowanie tych uroczystości upamiętniających żołnierzy którzy tam zginęli. . Składam serdecznie Bóg zapłać wszystkim którzy składali ofiary w czasie zbiórek w Gożdziku, Uninie i Unin Kolonii. Sponsorom, którzy przekazali pieniądze i rzeczy materialne na fanty, licytacje i losy szczęścia i tym którzy kupowali grochówkę, kiełbaski, kaszankę i wiele innych smacznych wiktuałów. Bóg zapłać wszystkim którzy zorganizowali loterie oraz gastronomię. Całkowity dochód dla parafii wzmocni budżet parafialny. Niech Bóg wszystkim błogosławi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *