OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.09.2023

• Dzisiaj w kościele w Polsce rozpoczyna się tydzień wychowania chrześcijańskiego. Pamiętajmy w modlitwach o tych którzy przekazują wiedzę i wiarę młodemu pokoleniu.
  • W najbliższą niedzielę kwadrans przed Mszą św. czytanie Pisma Świętego. Prosimy o zgłaszanie się osób chętnych aby czytać Słowo Boże. Po Mszy św. o godz. 11.00 zmianka różańcowa.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Elżbiety Poszytek, Piotra Basak i Michała Krzyśpiak. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Unina za sprzątanie kościoła w ostatnim czasie.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców Gożdzika rodziny: Dariusza Jarząbka, Edwarda Parzyszka i Piętka.
  • W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy uroczystości w Lesie Unińskim pragnę podziękować wszystkim za zorganizowanie tych uroczystości upamiętniających żołnierzy którzy tam zginęli. . Składam serdecznie Bóg zapłać wszystkim którzy składali ofiary w czasie zbiórek w Gożdziku, Uninie i Unin Kolonii. Sponsorom, którzy przekazali pieniądze i rzeczy materialne na fanty, licytacje i losy szczęścia i tym którzy kupowali grochówkę, kiełbaski, kaszankę i wiele innych smacznych wiktuałów. Bóg zapłać wszystkim którzy zorganizowali loterie oraz gastronomię. Całkowity dochód dla parafii wzmocni budżet parafialny. Niech Bóg wszystkim błogosławi.