III Niedziela Adwentu (06.12.2020r.)

• Jarosław Kurek – kalendarze z wizerunkiem naszego kościoła,
    • Ofiary z kalendarzy – 430zł.,
    • Produkty spożywcze na stół rekolekcyjny.
  • Dzisiaj po mszach zbiórka ofiar do puszek na paczki świąteczne dla osób ubogich z naszej parafii.
  • W najbliższym tygodniu będziemy przeżywali dni kwartalne – Suche Dni. Są to dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Środa, piątek i sobota są dniami umartwienia, jałmużny i troski o potrzebujących.
  • Chętnych do ubierania szopki zapraszam w niedzielę o godz. 14.00. Zapraszam osoby dorosłe, młodzież, w szczególności kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  • W ostatnim czasie dość często spotykałem się z pytaniem, jaka jest ofiara za Mszę Świętą. Przy rezerwowaniu intencji nigdy nie podawałem określonej kwoty. I tym razem nie będzie inaczej. Wiecie, moi drodzy, jakie ofiary składane są przy zamawianiu intencji w sąsiednich parafiach. To niech będzie moją odpowiedzią.