IV Niedziela Adwentu (20.12.2020r.)

• Ofiary z kalendarzy – 225zł.,
    • Ofiary na paczki dla ubogich – 890zł. + 450 zł. /pracownicy naszej szkoły/,
    • Osoby, które przygotowywały i dostarczyły paczki,
    • Produkty spożywcze.
  • Zapraszam chętnych do ubierania szopki – dzisiaj o godz. 14.00.
  • We wtorek o godz. 17.00 Nowenna do Męczenników Podlaskich.
  • We czwartek Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Zachęcam do przeżycia tego dnia zgodnie z wielowiekową tradycją, czyli niech to będzie dzień zadumy, przeżyty w oczekiwaniu na przyjście Pana. Wieczór wigilijny – zapewne w węższym gronie, ale niech będzie w atmosferze serdeczności: fragment ew. Łk 2, 1- 14, wspólna modlitwa, życzenia i wieczerza wigilijna – bez pokarmów mięsnych i bez alkoholu. Wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia.
  • Pasterka o północy – 30 minut śpiew kolęd. Następne msze o godz. 9.00 i 11.00.
  • W sobotę, II dzień świąt, święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na budujące się kościoły w naszej diecezji. Msze o 9.00, 11.00 i 12.00.
  • W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Sumę odpustową o godz. 12.00 będzie sprawował rekolekcjonista, Ks. Mariusz Świder. Serdecznie zapraszam.
  • Tego dnia, przyzywając orędownictwa Św. Jana Ap. i Ew., podczas Mszy Św. pobłogosławimy wino. Nie będzie spożywania wina w kościele.
  • Jest to ostatnia niedziela miesiąca – taca na ogrzewanie kościoła.
  • Do najnowszego numeru Echa Katolickiego dołączony jest kalendarz na przyszły rok.
  • Do wieczności odeszła śp. Janina Brych. Wieczny odpoczynek … .