Niedziela Świętej Rodziny (27.12.2020r.)

• Paweł Bogusz, Danuta i Marek Bogusz, Małgorzata Ziandalska – oprawa muzyczna,
    • Osoby, które przygotowały i pomogły w dekoracji świątecznej naszego kościoła: Elżbieta Przybysz, Władysław Szarek, Wiesław Mikulski, Magdalena i Paweł Kucharski, Danuta i Marek Bogusz, Marek Gałązka, Barbara Wolska, Renata Pasik, Cezary Kurek, Dariusz Sitek, Marcin Szarek.
    • Młodzież przygotowująca się do sak. bierzmowania: Paweł Kamiński, Łukasz Zając, Mikołaj Jagła, Rafał Mikulski, Piotr Szczegot, Piotr Szarek, Szymon Mikulski, Kacper Sitek, Igor Poreda, Dawid Tkaczyk, Filip Mikulski, Eryk Ziandalski, Weronika Miętus, Dominika Kurek, Patrycja Salamończyk, Zuzanna Mikulska, Agata Poszytek, Maja Przybysz, Zuzanna Grochulska, Natalia Szewczyk, Magdalena Poszytek, Amelia Wielgosz, Ewelina Kucharska, Sylwia Poszytek, Karolina Kucharska.
    • Krystyna Poszytek – bombki do stroików, Małgorzata Kamińska – kwiaty, Ewa Piesio – ozdoby na choinki, Alicja Nowicka – serwety do kościoła,
    • Elżbieta i Marek Wielgosz, Barbara Mucha, Beata Kosiorek-Ocep, Teresa Rękawek – choinki do kościoła, Tadeusz Mikulski – pomoc przy choinkach,
    • KGW „Uninianki” i KGW „Goździczanki” – cukierki dla dzieci.
  • Jutro zapraszam na sumę odpustową.
  • We czwartek o 17.00 Msza Św. na zakończenie 2020 roku.
  • W piątek Nowy Rok – Ur. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W tym tygodniu I pt., I sb. i I ndz. miesiąca. Za tydzień po Mszy o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Świętej Rodziny.
  • Do wieczności odszedł śp. Jan Mikulski. Wieczny odpoczynek… .