Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata (20.11.2022r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Anny Kurek, Damiana Piesio i Mirosława Mikulskiego,
    • Siostry KŻR p.w. św. Moniki – cukierki dla dzieci,
    • Pomoc przy przywiezieniu i ustawianiu ławek: Władysław Szarek, Wiesław Mikulski, Janina i Waldemar Krzyśpiak, Jacek Tkaczyk, Cezary Kurek, Piotr Szarek, Michał Paradowski i Paweł Mikulski,
  • W tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. Ofiarowania NMP; we wtorek – wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; w czwartek – św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy.
  • W najbliższą niedzielę rozpoczniemy Adwent – czas radosnego oczekiwania na pamiątkę narodzenia Syna Bożego. O godz. 8.35 Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to także początek nowego roku liturgicznego.
  • Ponieważ jesteśmy ubogaceni przeżyciem Misji Świętych, w czasie adwentu nie będzie rekolekcji parafialnych. Będzie natomiast możliwość pojednania i oczyszczenia się w sakramencie pokuty – dzień spowiedzi zaplanowałem na wtorek przed świętami, tj. 20 grudnia.
  • Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania.
  • W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci z kl. 3 i ich rodziców. Po Mszy spotkanie przygotowujące do I komunii św.
  • W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Pawła Mikulskiego, Grzegorza Kowalskiego i Jarosława Karbowskiego.