OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.08.2023

• Zapowiedź przedślubna: Rafał Salamończyk kawaler zamieszkały w Uninie w naszej parafii i Karina Kokot panna zamieszkała w Trąbkach parafii Św. Józefa w Trąbkach.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom Ryszarda Mikulskiego, Tomasza Mikulskiego i Zbigniewa Pasika.
  • W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy rodziny P. Daniela Przybysza, Marcina Niedźwiedzkiego, Marka Tobiasza.
  • W poniedziałek na plebanii o godz. 19.00 spotkanie w sprawie przygotowań do uroczystości religijno patriotycznych w Lesie Unińskim.
  • Do naszego kościoła zostały zakupione szaty liturgiczne ornat i kapa koloru czarnego.
  • Ofiary na fanty skarbnicy zebrali: Elżbieta Rejnik i Maria Szarek–1160 zł., Jacek Tkaczyk i Cezary Kurek – 635 zł., Adam Korgul – Goździk – 420 zł., Janina Krzyśpiak i Anna Mikulska – Goździk – 950 zł., Paweł Kucharski i Władysław Szarek – Kolonia Unin – 2280 zł. Anna i Julia Mikulska – Unin – 775 zł. W sumie zostało zebranych 6220 zł.
  • W tym tygodniu wspominamy we wtorek Św. Dominika, w środę Św. Teresę Benedyktę od Krzyża, we czwartek Św. Wawrzyńca, w piątek Św. Klarę.
  • W najbliższą niedzielę o godz. 7.30 modlitwa za zmarłych z czytaniem wypominek.
  • W odpowiedzi na zaproszenie Ks. Biskupa kto może niech uda się w pielgrzymkę do Kodnia na 15 sierpnia na uroczystości 300 – lecia koronacji Obrazu Matki Bożej Kodeńskiej.
  • Jest organizowana pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej dnia 26 sierpnia. Koszt pobytu 15 zł. oraz koszt wyjazdu. Osoby chętne do udziału w pielgrzymce proszone są o zgłoszenie się do zelatorki parafialnej P. Janiny Krzyśpiak z Goździka. Program pielgrzymki o godz. 9.00 rejestracja. Rozpoczęcie o 10.00 następnie konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, świadectwa misjonarzy, Msza św., agapa o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego kończąca pielgrzymkę.
  • Wszystkim jubilatom, solenizantom, gościom i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.