OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.08.2023

• Zapowiedź przedślubna:
    • Wojciech Płatek kawaler zamieszkały w Uninie naszej parafii i Ewelina Narojczyk panna zamieszkała w Łaskarzewie parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Łaskarzewie.
    • Rafał Salamończyk kawaler zamieszkały w Uninie naszej parafii i Karina Kokot panna zamieszkała w Trąbkach parafii Św. Józefa w Trąbkach.
  • W środę o godz. 18.00 Nowenna do Męczenników Podlaskich. Po Nowennie ok. godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej Duszpasterskiej i Ekonomicznej.
  • W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.
  • W sobotę, 26 sierpnia, pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej.
  • W najbliższą niedzielę dożynki w naszej parafii Msza św. dożynkowa o godz. 10.00
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Rafała Gawrysia, Sławomira Kowalczyka i Dariusza Kowalczyka.
  • W tym tygodniu sprzątanie kościoła w piątek od godz. 18.00 prosimy rodziny Karola Jaworskiego, Szymona Gałązki i Janusza Bałuka.
  • W tym tygodniu: w poniedziałek –Św. Piusa X papieża, we wtorek wsp. NMP Królowej; we czwartek– święto św. Bartłomieja Ap.;
  • Za dwa tygodnie dnia 3 września, o godz. 14.00 uroczystości patriotyczno-religijne w Lesie Unińskim. Mszy św. będzie przewodniczył i wygłosi kazanie Ks. Prof. dr hab. Artur Katolo.
  • Od września Msze św. w niedziele i uroczystości będą o godz. 9.00 i 11.00. W sobotę poprzedzającą uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18.00 możemy zadośćuczynić obowiązkowi uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej.
  • Wszystkim jubilatom, solenizantom gościom i parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.