OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.08.2023

1. Zapowiedź przedślubna: Wojciech Płatek kawaler zamieszkały w Uninie naszej parafii i Ewelina Narojczyk panna zamieszkała w Łaskarzewie parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Łaskarzewie.
  2. Serdecznie zapraszamy do współpracy pakowania fantów na loterię. Prosimy o kontakt z P. Danutą Bogusz lub P. Magdaleną Kucharską. Do wyżej wymienionych osób prosimy zgłaszać się dzisiaj do godz. 20.00.
  3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na sprawy gospodarcze.
  4. W I piątek miesiąca Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.00. Od 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i w tym czasie możliwość spowiedzi.
  5. W I Sobotę miesiąca Msza św. o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 7.30 i nabożeństwo I soboty.
  6. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00
  7. W najbliższą niedzielę o godz. 14.00 uroczystości patriotyczno-religijne w Lesie Unińskim. Mszy św. będzie przewodniczył i wygłosi kazanie Ks. Prof. dr hab. Artur Katolo.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom Karola Jaworskiego, Szymona Gałązki i Janusza Bałuka.
  9. W tym tygodniu w sobotę od godz. 9.00 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła Rodziny Ewy Rychlica, Krzysztofa Mikulskiego i Burno.
  10. Dziękujemy Fundatorom nowego tabernakulum do naszego kościoła oraz P. Markowi Boguszowi za wszystkie prace budowlane przy zamontowaniu nowego tabernakulum.
  11. Bóg zapłać za ofiary na fanty w wysokości 400 zł. a zbierali Zuzanna Juźwiak, Katarzyna Duchna, Małgorzata Ziandalska i Kamil Bogusz.
  12. Ks. Biskup zaprasza „Mając na uwadze skuteczną działalność Rad parafialnych Duszpasterskich i Ekonomicznych pragnę zaprosić wszystkich członków Rad na pielgrzymkę do Pratulina dnia 2 września. Rozpoczęcie o 9.45 a zakończenie o 14.00”.
  13. Dnia 4 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego Mszą św. o godz. 8.30.
  14. Wszystkim solenizantom, jubilatom, gościom i parafianom życzymy błogosławionej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.