Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata (22.11.2020r.)

Chrystus wodzem, Chrystus Królem. Chrystus, Chrystus Władcą nam.
    • Władysław Szarek i Wiesław Mikulski – prace przy parafii,
    • Chór parafialny i organista – cukierki dla dzieci,
    • Bezimienna z Unin-Kolonia – 1000zł.,
    • Produkty spożywcze.
  • Dzisiaj po mszach zbiórka ofiar do puszek na odbudowę Domu Pielgrzyma w Kodniu.
  • W najbliższą niedzielę rozpoczniemy Adwent – czas radosnego oczekiwania na pamiątkę narodzenia Syna Bożego. W niedziele o godz. 8.35 Godzinki do NMP. Jest to także początek nowego roku liturgicznego.
  • W sobotę od godz. 9.00 panowie, Władysław Szarek i Wiesław Mikulski, będą roznosili opłatki. Nie będą wchodzili do mieszkań. Proszę, aby mieszkańcy wychodzili przed drzwi swoich domów. Proszę też o ewentualną pomoc sąsiedzką, szczególnie w odniesieniu do osób objętych kwarantanną lub przebywających w izolacji.
  • Za dwa tygodnie początek rekolekcji w naszej parafii. Przewodniczył im będzie Ks. Mariusz Świder, postulator procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Sługi Bożego Bpa Ignacego Świrskiego oraz dyrektor Bursy dla uczniów szkół średnich w Siedlcach. Polecam rekolekcjonistę i parafian naszym osobistym modlitwom.
  • Jeśli w najbliższych dniach nie zostaną wprowadzone kolejne zaostrzenia, to rekolekcje w tym roku będą trwały dwa dni – niedziela i poniedziałek.