XXXIII Niedziela Zwykła (15.11.2020r.)

• kwiaty ofiarowane do naszego kościoła i ustawione w lesie przy mogiłach,
    • Oliwia Mikulska – cukierki dla dzieci,
    • produkty spożywcze.
  • W minionym tygodniu zostało włączone ogrzewanie naszej świątyni. Proszę zwrócić uwagę na zamykanie drzwi wejściowych. Kościół nasz w ciągu dnia będzie otwarty, można wstąpić na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu. Drzwi wejściowe nie będą zamknięte na klucz.
  • W najbliższym tygodniu:
    • wtorek – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
    • środa – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,
    • piątek – wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
    • sobota – wsp. Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  • W przyszłą niedzielę ur. Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca PJ i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Możliwość zyskania odpustu zupełnego za publiczne odmówienie tego aktu.
  • Msza Św. o godz. 11.00, z racji dnia patronki śpiewu kościelnego, będzie sprawowana w intencji pana organisty, chóru i scholi naszej parafii.
  • Ostatnia niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na ogrzewanie naszego kościoła.

Drodzy Diecezjanie,

w nocy z 11 na 12 listopada br. na skutek pożaru uległa zniszczeniu znaczna część kompleksu Domu Pielgrzyma prowadzonego przez Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej przy Sanktuarium Matki Bożej w Kodniu. Uszkodzeniu uległy również niższe kondygnacje, na których mieściły się sale konferencyjne oraz stołówka dla pielgrzymów. Jako wspólnota diecezjalna, dla której Kodeń stanowi ważne miejsce na pielgrzymkowej i duchowej mapie Diecezji Siedleckiej, pragniemy otoczyć Stróżów Kodeńskiego Sanktuarium naszą modlitwą i pospieszyć im z konkretną braterską pomocą. Biskup Siedlecki – Kazimierz Gurda

Na ten cel będą zbierane ofiary do puszek w przyszłą niedzielę.