XIX Niedziela Zwykła (07.08.2022r.)

• sprzątanie kościoła – rodziny: Zbigniewa Kędziorka, Tomasza Gano i Witolda Gano,
    • Stanisława Niedźwiedzka – fioletowe mieczyki do kościoła,
    • rodzice Antoniego i Kajetana Szulc – cukierki dla dzieci.
  • Zapowiedź przedślubna: Emil Krystian Przybysz, kaw. ze Zgórza, parafii Nawiedzenia NMP w Miastkowie Kościelnym i Beata Błażejczyk, panna z naszej parafii (III).
  • W tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. św. Dominika, prezbitera, we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, w środę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, we czwartek – wsp. św. Klary, dziewicy.
  • W przyszłą niedzielę po mszach, zbiórka ofiar do puszek jako wsparcie leczenia Antosia Szarka.
  • W sobotę na godz. 9.30 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Piotra Piłki, Hanny Piłka i Wiesławy Duda.