XX Niedziela Zwykła (14.08.2022r.)

• sprzątanie kościoła – rodziny: Piotra Piłki, Hanny Piłka i Wiesławy Duda,
    • rodzice Jasia Szarka – cukierki dla dzieci,
    • nowożeńcy: Celestyna i Sebastian Ochnik – dekoracja kwiatowa i cukierki dla dzieci.
  • Zapowiedź przedślubna: Piotr Szostak, kaw. zam. w Krystynie par. Podwyższenia Św. Krzyża w Miętnem Agata Rejnik, panna z naszej parafii (I).
  • Dzisiaj po Mszach zbiórka do puszek jako wsparcie leczenia Antosia Szarka.
  • W tym tygodniu: w poniedziałek ur. Wniebowzięcia NMP. Podczas Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Proszę o udekorowanie domów flagami państwowymi i maryjnymi.
  • We środę – wsp. św. Jacka, prezbitera; w sobotę – wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. godz.. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  • Na tablicy ogłoszeń wywieszona jest informacja o podręcznikach do religii w nadchodzącym roku.
  • W najbliższych dniach będą zbierane ofiary na loterię fantową na spotkanie religijno-patriotyczne w lesie.
  • W następną sobotę, 27 sierpnia, pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się do p. Janiny Krzyśpiak.
  • W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Zdzisława Przybysza, Radosława Wielgosza i Cezarego Szponara.