XXXI Niedziela Zwykła (01.11.2020r.)

• Podziękowania za produkty spożywcze.
  • Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 17.00. Pół godziny przed mszą różaniec wspominkowy.
  • Przez cały miesiąc listopad każdy z nas za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwy za zmarłych może uzyskać odpust zupełny. Ofiarować go można tylko za osobę zmarłą. Osoby nie mogące udać się na cmentarz (chorzy i starsi) mogą pomodlić się w domu z odpowiednią intencją i zyskać odpust, a następnie dopełnić koniecznych warunków /Komunia święta, pobożne nawiedzenie cmentarza/ w bezpiecznym czasie.
  • Od 3 do 8 listopada w naszym kościele o godz. 18.00 Msza św. połączona z czytaniem kartek wspominkowych. Po mszy różaniec wspominkowy.
  • Przypominam o zakazie nawiedzania cmentarzy w dniu dzisiejszym i jutrzejszym.
  • W tym tygodniu I czw., I pt. i I sb. miesiąca. W czwartek po mszy i różańcu wspominkowym zapraszam na wspólną modlitwę o powołania i za powołanych do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  • Za tydzień Dzień Solidarności z kościołem prześladowanym. Po mszach zbiórka ofiar do puszek.
  • Do wieczności odeszli: śp. Krystyna Kalińska i Marianna Przybysz. Wieczny odpoczynek … .