XXIII Niedziela Zwykła (04.09.2022r.)

• sprzątanie kościoła – rodziny: Beaty Kot, Dariusza Wielgosza i Mieczysława Nowickiego.
    • osoby zbierające ofiary na fanty do lasu i ofiarodawcy: Anna Mikulska i Iwona Sitek – 740zł.
  • Zapowiedzi przedślubne:
    • Dominik Paryszek, kaw. zam. w Przykorach, parafii Nawiedzenia NMP w Miastkowie Kościelnym i Patrycja Wróblewska, panna z naszej parafii (II).
  • W tym tygodniu: we czwartek – święto Narodzenia NMP/Matki Bożej Siewnej. Podczas Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie ziarna zbóż.
  • W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie plecaków dzieci klasy I. Natomiast na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszam dzieci kl. III i ich rodziców – po Eucharystii spotkanie przed przystąpieniem do I spowiedzi i komunii św.
  • W sobotę – 17 września – w parafii św. Józefa w Siedlcach odbędzie się III Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 zawiązaniem wspólnoty. W programie przewidziana jest także konferencja formacyjna, świadectwo, Eucharystia sprawowana o godz. 12.00 oraz wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
  • Za dwa tygodnie, 18 września gościć będziemy w naszej parafii Ks. Leszka Dąbrowskiego. Przeżywać będziemy przygotowanie do misji parafialnych.
  • W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Grażyny Wielgosz, Marka Mikulskiego i Henryka Cicheckiego.