XXVI Niedziela Zwykła (25.09.2022r.)

• Prace przy kościele – Witold Gano i Władysław Szarek.
  • W tym tygodniu: w poniedziałek – wsp. NMP Leśniańskiej; we wtorek – wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera; we środę – wsp. św. Wacława, męczennika; w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; w piątek – wsp. św. Hieronima, prezbitera i dra kościoła; w sobotę – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła.
  • W sobotę rozpoczniemy miesiąc październik. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową: w sobotę po Mszy o godz. 7.30, w niedzielę po Mszy o godz. 9.00 a w pozostałe dni po Mszy o godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 dzieci klasy trzeciej. Podczas Eucharystii poświęcenie różańców.
  • W sobotę, 1 października, w parafii Przemienienia Pańskiego będzie miała miejsce konferencja profilaktyczna na temat ochrony dzieci i młodzieży dla kościelnych, organistów, liderów grup, członków Rad Parafialnych. Początek o godz. 10.00 w Auli KLO.
  • W piątek na godz. 18.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Hanny Płatek, Marianny Parzyszek i Elżbiety Ulinowicz.