II Niedziela Adwentu (04.12.2022r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Andrzeja Piesio, Mariana Sucheckiego i Michała Sucheckiego,
    • Władysław Szarek i Wiesław Mikulski – roznoszenie opłatków.
  • Osoby, które mają groby swoich bliskich przy nowej alejce na cmentarzu, proszę o regulowanie należności finansowych za ułożenie kostki.
  • Dzisiaj po mszach zbiórka ofiar do puszek jako pomoc „Kościołowi na Wschodzie”.
  • We czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 11.00 Godzinki do niepokalanego poczęcia NMP, następnie Msza Święta a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i „Godzina Łaski”. Na spotkanie zapraszam wspólnotę Wieczernika Maryi, siostry i braci z Kół Żywego Różańca. Tego dnia przynieśmy Maryi róże, które ustawimy przed Jej figurą.
  • Poświęcenie medalików dzieci klasy trzeciej i nie tylko.
  • Akcja „Paczuszka dla Maluszka”. Zachęcam do wzięcia udziału w tej formie pomocy osobom będącym w potrzebie.
  • 18 grudnia w naszym kościele oraz przy kościele w Górznie będzie miał miejsce kiermasz świąteczny. Organizatorami tego kiermaszu są: Publiczny Żłobek w Sulbinach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Uninie, KGW „Goździczanki” i „Uninianki”. Zysk z akcji przekazany będzie na leczenie i rehabilitację Antosia.
  • W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Zbigniewa Przybysza, Tadeusza Kwiatkowskiego i Zenona Salamończyka.
  • Do wieczności odeszli: śp. Dominik Skłodowski i Genowefa Latuszek. Wieczny odpoczynek … .