III Niedziela Adwentu (11.12.2022r.)

• Sprzątanie kościoła – rodziny: Zbigniewa Przybysza, Tadeusza Kwiatkowskiego i Zenona Salamończyka.
    • Władysław Szarek, Wiesław Mikulski, Michał Paradowski, Waldemar Krzyśpiak, Janusz Mikulski i Jerzy Frelek – pomoc przy załadowaniu na samochód starych ławek,
  • Do dnia jutrzejszego prowadzona jest zbiórka elekrtośmieci przy naszej szkole.
  • W tym tygodniu: we wtorek – wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy; we środę – wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora kościoła.
  • W tym tygodniu będziemy przeżywali Dni Kwartalne – Suche Dni, to dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Środa, piątek i sobota są dniami umartwienia, jałmużny i troski o potrzebujących.
  • W związku z zakupem przez Gminę Górzno węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych oraz jego dystrybucją wśród mieszkańców Gminy, Wójt Gminy informuje, że zainteresowane zakupem osoby, które nie złożyły jeszcze wniosku, mogą złożyć wniosek w sekretariacie Urzędu Gminy w Górznie.
  • Wszystkich wnioskodawców informujemy o konieczności dokonania opłaty za węgiel, zgodnie z ilością wnioskowaną do końca 2022 r.
  • Za tydzień kiermasz świąteczny w naszej parafii oraz przy kościele w Górznie.
  • Do przyszłej niedzieli trwa akcja „Paczuszka dla maluszka”.
  • W sobotę na godz. 9.00 proszę do sprzątania kościoła rodziny: Marka Zadrożnego, Mariusza Rękawka, Mariana Rękawka, Rafała Rychlicy, Jakuba Kurka i Stanisława Kurka /mycie okien od środka/.
  • Do wieczności odeszli śp. Feliks Przybysz i Jan Mikulski. Pogrzeb p. Jana we wtorek: 12.45 wprowadzenie ciała, o 13.30 Msza pogrzebowa. Wieczny odpoczynek … .