Świętego Szczepana (26.12.2022r.)

• Choinki do kościoła – Paweł Wielgosz (3szt.), Stanisław Brych (2szt.), Mirosław Talarek, Danuta Kondej, Paweł Kępka – po 1 szt.
    • Drzewka do kościoła przywieźli – Tadeusz Mikulski, Wiesław Mikulski, Władysław Szarek, Jakub Kurek,
    • W dekoracji świątecznej naszego kościoła pomagali: Elżbieta Przybysz, Maria i Władysław Szarek, Danuta, Marek i Kamil Bogusz, Iwona i Dariusz Sitek, Anna Mikulska, Przemysław Bogusz, Wiesław Mikulski, Magdalena Kucharska, Cezary Kurek, Łukasz Kondej, Magdalena, Ignacy i Mikołaj Burek, Gabriela Suchecka, Julia Zuchniak, Wiesław Brych, Barbara Wolska,
    • KGW „Uninianki” i KGW „Goździczanki” – cukierki dla dzieci,
    • Sprzątanie kościoła – rodziny: Danuty Kurek, Sebastiana Belkiewicza i Mirosława Belkiewicza.
  • W tym tygodniu: jutro święto św. Jana Ap. i Ew.; we środę – św. Młodzianków, męczenników.
  • Jutro przyzywając orędownictwa Św. Jana Ap. i Ew., podczas Mszy Św. o godz. 17.00 pobłogosławimy wino.
  • W piątek w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Świętej Rodziny. Tego dnia o godz. 16.00 Ks. bp ordynariusz Kazimierz Gurda dokona poświęcenia naszego kościoła. Serdecznie zapraszam na tę uroczystość wszystkich parafian i nie tylko. Proszę, aby druhowie strażacy byli obecni w mundurach i ze sztandarami swoich jednostek.
  • Tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Proszę o modlitwę w intencjach Ojca świętego.
  • W sobotę o 17.00 Msza Św. na zakończenie 2022 roku.
  • Za tydzień Nowy Rok – Ur. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”. Po Mszy o godz. 9.00 adoracja Naj. Sak.
  • W czwartek na godz. 17.00 proszę do sprzątania naszego kościoła rodziny: Władysława Szarka, Grzegorza Mikulskiego, Dariusza Sitka, Marka Bogusza, Elżbiety Przybysz i Jolanty Kondej.